1 |
Kurrawa SLSC |
Team B
|
Liam Christie, Mekayla Date, Benjamin Gerry
|
Heat 1 |
0 |
|
1 |
Kirra SLSC |
Team B
|
Connor Buhk, Brayden Armour, Kaitlin Dale
|
Heat 2 |
0 |
|
1 |
Kurrawa SLSC |
Team D
|
Lisa Webber, Curtis Sealy, Marten Schumacher
|
Heat 3 |
0 |
|
1 |
Miami Beach SLSC |
Team A
|
Isaac Henwood, Benjamin Fields, Karlisha Thorpe-Martin
|
Heat 4 |
0 |
|
2 |
Barwon Heads/13th Beach SLSC |
Team B
|
Sean Cummins, Darcy Cummins, Jenna-Rose Sheehan
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
Point Lookout SLSC |
Team A
|
Matthew Whelan, Jordan Roberts, Elizabeth Muller
|
Heat 2 |
0 |
|
2 |
Kirra SLSC |
Team D
|
Ella Kinneally, Eli Clemson, Noah Peluso
|
Heat 3 |
0 |
|
2 |
Barwon Heads/13th Beach SLSC |
Team A
|
Ryan Wilson, Conor McKinnon, Zoe Campbell
|
Heat 4 |
0 |
|
3 |
Kirra SLSC |
Team C
|
Joshua Clemson, Leah Sheldrick, Mark Sheldrick
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
North Cronulla SLSC |
Lewis
|
Matthew Anders, Corey Lewis, Addison Lewis
|
Heat 2 |
0 |
|
3 |
North Cronulla SLSC |
Cameron
|
Curtis Cameron, Mitchell O'Loughlin, Lily Hook
|
Heat 3 |
0 |
|
3 |
South Maroubra SLSC |
NAC
|
William Shaddock, Laurie Golsby, Amelia Ryder
|
Heat 4 |
0 |
|
4 |
Miami Beach SLSC |
Team B
|
Harrison Henwood, Gabriel Sobczyk, Tayah Cooper
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
Ocean Grove SLSC |
Team A
|
Emily Bambrook, James Sampson, Nicholas Giblin
|
Heat 2 |
0 |
|
4 |
Thirroul SLSC |
Princess Jaylo
|
Stephen Cook, Kyle Wood, Jayden Keys
|
Heat 3 |
0 |
|
4 |
Point Lookout SLSC |
Team B
|
Cody Jensen, Harry Edwards, Katie Price
|
Heat 4 |
0 |
|
5 |
Kiama Downs SLSC |
Gold
|
Bradley Falzon, Jeremy Kevill, Ella Cleal-Cook
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
North Cronulla SLSC |
Team C
|
Elissa Hughes, Sam Keppel, Jordan Fleming
|
Heat 2 |
0 |
|
5 |
Kurrawa SLSC |
Team C
|
Jonathan Hagan, Oliver Van Eck, Isaac Mitchell
|
Heat 3 |
0 |
|
5 |
South Maroubra SLSC |
Oi
|
scott Hobday, Gabriel McBride, Abby Graham
|
Heat 4 |
0 |
|
6 |
Kurrawa SLSC |
Team A
|
Robert Fischer, Zylah Watts, Michael Watts
|
Heat 1 |
0 |
|
6 |
Queenscliff SLSC |
Team A
|
Matteo Lantelme, Jonathon Shaw, Georgina Ferreira
|
Heat 2 |
0 |
|
6 |
Williamstown Swimming and LSC (Inc.) |
Team B
|
Alexander Walton, Daniel Aquila, Kyalla Happ
|
Heat 3 |
0 |
|
6 |
Alexandra Headland SLSC |
Team A
|
Timothy Minett, Emma Partington, Marius Braaten-Pow
|
Heat 4 |
0 |
|
7 |
Coolum Beach SLSC |
Team A
|
Alastair Mcgregor, Liam Clarke, Ben Campbell
|
Heat 2 |
0 |
|
7 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Team A
|
Taylor Wardle, Cody French, Isabella Armson
|
Heat 3 |
0 |
|
7 |
Mullaloo SLSC |
Team B
|
Sean Coventry, Lachlan Halvorson, Ethan Draycott
|
Heat 4 |
0 |
|